ניקיון משרדים

ניקיון משרדים לעסק שלכם הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון בניהול העסק ובמשימת האחזקה שלו. למה? אנחנו מבלים במשרד שלנו כבר יותר מאשר שאנחנו מבלים בבית, את רוב שעות היממה אנו מבלים במשרד, על כן מן הראוי שנרגיש בו כמו בבית. מבנים נועם שמה בראש ובראשונה דגש על כך שמנהל המשרד וכן העובדים בעסק ירגישו נוח בסביבת עבודתם.

חברת מבנים מספקת את כל הציוד והחומרים הנדרשים לצורך ביצוע עבודות האחזקה במשרד וזאת תוך מתן הקפדה על חומרי ניקיון ידודתיים לסביבה  ובעלי תו תקן מחייב. היות וישנם משרדים בסדרי גודל שונים המצריכים כל אחד ניקיון לפי הדרישה ישנה אפשרות לקבלת עובדים בהתאם לדרישת הלקוח ובהתאם לצורכי המשרד.

בחברת מבנים מתאימים תכנית עבודה לכל עסק ועסק בכל הנוגע לניקיון משרדים. לדוגמא, עובדי בוקר המנקים רק שטחים ציבוריים בלבד הכוללים חדרי השירותים, מטבחונים, פרוזדורים, חדרי המדרגות וכו'. בנוסף, ישנם עובדי ערב לניקיון שוטף של המשרד אשר מבצעים בנוסף לתכנית הבוקר ניקיון שוטף בחדרי המשרדים, החלפת שקיות, ניקוי שולחנות, ניקוי אבק מציוד אלקטרוני: (מקלדות, מסכים ), מגרסות, מקררים, חלונות נגישים וכו' .

בין השירותים אותם אנחנו מספקים בניקיון משרדים :

  • ריקון פחי אשפה והחלפת השקיות
  • טאטוא יסודי של חדרי המשרדים כהכנה לפני השטיפה
  • ניקיון שיש המטבח והדחת הכלים
  • ניגוב השולחנות
  • ניקוי וחיטוי יומיומי של חדרי שירותים
  • ניקוי אבק מציוד אלקטרוני כגון : מקלדות, טלפונים, מדפסות, מסכים, מחשבים ועוד..
  • שטיפת הרצפה/פרקט/שאיבת אבק
  • מילוי נייר לניגוב ידיים
  • מילוי כוסות במתקני שתיה
  • ועוד משימות נוספות על פי דרישת הלקוח.

בנוסף , למסגרת הניקיון השוטף שבה העובד מנקה ישנם מקומות הדורשים ניקיון אחת לשבוע ואחת לחודש הכולל: ניקיון יסודי של המקרר, ניקיון מתקן המים וניקיון המיקרוגל. אחת לחודש יבוצע ניקיון ניגוב ארונות המטבח חוץ ופנים- בהתאם לצורך ניקוי דלתות המשרד, אחת לחצי שנה ניקוי חלונות ועוד..

מבנים תדאג שמפקח מטעמה ידאג להופיע ולבקר את העבודה המתבצעת במשרד אחת לשבוע ולשמוע הערות מצד הלקוח במידה ויש על מנת לייעל את העבודה ושמור על קשרי עבודה טובים לאורך זמן כשבראש ובראשונה, שביעות רצון הלקוח. לידיעתכם, השירות שלנו מכוסה בביטוח צד ג' וביטוח חבות מעבידים, כך שחלילה על כל מקרה נזק שנגרם על ידי העובדים שלנו אנו נדאג לנושא מתחילתו ועד סופו מבלי להשאיר מקום לספק.

חשיבות ניקיון משרדים

חשוב מאוד לנקות את המשרד שלנו כי ניקיון משרדים משדר ללקוחות שלנו הצלחה ומקצועיות. מיותר לציין שאף אחד מאתנו לא אוהב ללכת למשרד מלוכלך. הניקיון של המשרד נעשה על פי רוב על ידי חברות ניקיון מכיוון שהיתרון של חברות ניקיון מקצועיות הוא שהן יודעות לנקות את המשרד שלנו בצורה יסודית על סמך הוותק והניסיון הרב ועל פי הכשרה שניתנת לעובדים בחברות ניקיון, דבר שלא תמצאו בהכרח בעובדים שיועסקו על ידיכם באופן פרטי.

משרד נקי הוא משרד שנעים לבוא לעבוד בו, הוא נוח והוא משדר הרגשה טובה וכך העבודה היומיומית שמתבצעת בו מתבצעת באופן יעיל יותר. מומלץ לפנות לחברת ניקיון מקצועית כי היא יכולה לחסוך מאתנו את הזמן והמאמץ הרב שהניקיון דורש מאתנו או מהעובדים האחרים שלא מגיעים לעבוד כדי לנקות. עם זאת, חשוב שהעובדים ידעו לשמור על ניקיון המשרדים גם כאשר מעסיקים חברת ניקיון ולפעמים לכלוך ואי סדר שנעשים תוך כדי עבודה ולא הספיקו לעבוד טיפול על ידי עובדי הניקיון עלולים להתפרש כזלזול או חוסר כבוד כשמגיעים לקוחות חשובים לפגישות במשרד.

ניקיון משרדים

מה שירותי ניקיון למשרדים כוללים?

ניקיון משרדים אינו מדבר רק על סדר בסיסי של כל דבר במקומו וגם העברת מטלית על שולחן העבודה היא לא בדיוק התורה כולה. שירותי ניקיון למשרדים כוללים שטיפה של הרצפה, ניקוי אבק, ניקיון של השירותים ואזור המטבח, ריקון פחי אשפה, ניקוי חלונות ועוד שלל משימות שנדרשים לעשות עובדי הניקיון במהלך עבודתם.

הדבר הכי חשוב בניקיון הוא יסודיות. כאשר מנקים ביסודיות ניתן להרגיש בנוח בכך שהעבודה בוצעה כנדרש ולא השארנו מקום ללכלוך שלא ירד או שלא הבחנו בו. כשאנשים מנקים את המשרד בדרך כלל הם עושים את זה באופן שטחי, לא מזיזים דברים ולא מנקים את החריצים הקטנים ולעתים גם קורי עכביש עלולים להתגלות במשך הזמן בגלל הזנחה, אך לא כך בחברות הניקיון המקצועיות. שירותי ניקיון למשרד כוללים גם ניקיון של החלונות של המשרד וגם ניקיון של שולחנות העבודה ומסכי המחשב. יש הרבה משרדים שיש להם חלונות גדולים מאוד וחברת הניקיון יכולה להבריק אותם מבפנים ומבחוץ גם כשהחלונות נמצאים בגובה רב.

בנוסף, ישנן חברות הניקיון שמשתמשות בחומרי ניקוי כמו אקונומיקה וסבון בסיסיים על מנת לחסוך בכסף, אך בחברת מבנים גאים בכך שאנחנו משתמשים בחומרים איכותיים ו ידידותיים יותר לסביבה וגם לרהיטים המשרדיים שלכם על מנת למנוע מהם נזק בטווח הארוך.

אנו מבצעים שירותי ניקיון משרדים בכל זמן שנוח לכם. בין היתר אנו מבצעים שירותי ניקיון משרדים בערב עם מפתח, בבוקר לפני שעובדיכם מגיעים לעבודה או בכל שעה וזמן אחרים שנוחים לכם ועליכם נקבע מראש.