חברות ניקיון לבתים ודירות

רבים מהאנשים הגולשים באינטרנט מחפשים תשובה לשאלה "מה עושות חברות הניקיון בבתים ודירות?" הרי ידוע שיש חברות ניקיון לעסקים המספקים שירותי ניקיון משרדים, או כאלו שמטפלים בבנייני מגורים ובמפעלים, אך על תחום הבתים הפרטיים אין יותר מדי מידע וחבל לנחש. אז אנחנו נסביר.

למה לבחור בחברת ניקיון ולא במנקה פרטית?

יתרון גדול בהעסקת חברת ניקיון היא שלא צריך לדאוג יותר מדי. כשמעסיקים עובד פרטי קבוע צריך לדאוג לתנאים שלו, לשלם לו שכר, ביטוח ושלא נדבר על הטרחה הרבה שבבחירת העובד המתאים והחלפתו במידה ואין התאמה. בנוסף לכך, כשהעובד לוקח חופש, אין לכם חלופה אחרת אך בחברת ניקיון מקצועית יש הרבה עובדים וניתן לשלוח עובד אחר במקום.

חברות ניקיון לבתים פרטיים

מתי מגיע עובד הניקיון מטעם החברה?

עובד הניקיון מטעם החברה מגיע בשעות ובימים שייקבעו מראש. יש גמישות רבה בכל הקשור לזמני הניקיון אך אם אתם יודעים על עבודת ניקיון שצריכה להתבצע באופן דחוף כמו לפני כניסה לדירה או לאחר שיפוץ, עדיף להתקשר ולהקדים כמה שיותר כדי לקבוע זמן.

איזה סוגי עבודות מבצעת חברות ניקיון לבתים ודירות?

בבית פרטי יש לא מעט סוגי עבודות ניקיון שאפשר לבצע. בדרך כלל מדובר בעבודות ניקיון גדולות ולא על דברים יום-יומיים שבשגרה. למשל.

  • ניקיון בתים ודירות לאחר שיפוץ
  • ניקיון לפני כניסה לדירה חדשה
  • ביצוע עבודות פוליש והברקה
  • ניקיון שטיחים מקצועי
  • ניקיון בתים גדולים ובניינים

יש על מי לסמוך?

בטח שיש על מי לסמוך. חברת מבנים נועם היא חברת ניקיון לבתים ודירות, למשרדים גדולים, למפעלים, למוסדות ציבור והיא עובדת עם לקוחות רבים בכל התחומים. חברת מבנים היא חברה בעלת ותק וניסיון רב שנים ואנחנו מקפידים על כל לקוח שלנו שיקבל את השירות הטוב ביותר ויהיה מרוצה. אנחנו קשובים לטענות הלקוחות ומספקים להם שירות טוב ואמין במחיר הוגן.

אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון בכל תחום, צרו איתנו קשר לפרטים.