חברת ניקיון לבתים פרטיים

יש הרבה סיבות שבגינן אנשים יזמינו חברת ניקיון לבתים פרטיים. ייתכן ומדובר בשירותים חד פעמיים כמו ניקיון לאחר שיפוץ או לפני כניסה לדירה, ויכול להיות שמדובר בשירות מתמשך למשך זמן רב שיכול לנבוע מסיבות שונות של בעלי הבית. חוסר זמן, בית גדול מאוד, בית מורכב לניקיון או כל סיבה אחרת הן גורמים לצורך בחברת ניקיון איכותית ורצינית שתבצע את עבודות הניקיון באופן קבוע מדי שבוע ולשם כך נדרשים אנשים להזמין עובדי ניקיון או עוזרת בית לביצוע הניקיון.

יתרון בהזמנת חברת ניקיון לבתים פרטיים

אנשים רבים יעדיפו להזמין עוזרת בית פרטית לביצוע עבודות הניקיון אבל למרות שזה עושה רושם של עבודה אישית ומתאימה לבית פרטי, בהזמנת חברת ניקיון לבתים פרטיים יש הרבה יותר יתרונות.

  • חברת ניקיון מכשירה את העובדים שלה לבצע את העבודות
  • חברת ניקיון עובדת במסודר עם ביטוח, תנאים לעובדים ואחריות
  • לחברת ניקיון יש ציוד מתקדם שסביר להניח שאין לכל עוזרת בית או מנקה פרטי
  • חברת ניקיון עובדת במקצועיות על פי תקנים ונהלים
  • יותר פשוט למצוא חברה אמינה ויש בכך פחות סיכון מאשר להכניס עובד שאתם לא מכירים לבית הפרטי שלכם.

חברת ניקיון לבתים פרטיים

מה עושות חברות הניקיון?

חברות הניקיון מספקות מגוון רחב של שירותי ניקיון לבתים פרטיים, הן מתאימות את כמות הביקורים בבית שלכם, את סוג העבודה ואת אופי העבודה לפי בקשת הלקוח על מנת שהוא יוכל לקבל את העבודות שהוא רוצה מתי שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה. עובדי הניקיון שמגיעים לבית שלכם מבצעים את העבודות הבסיסיות ביותר החל מניקיון אבק ושטיפה ועד ניקיון חלונות, חדרי שירותים, שטיחים ווילונות.

כמובן שהעבודה תותאם לכם באופן אישי במידה ואתם מתאמים פרטים. ניתן לעשות זאת בטלפון 052-502-3366 או באמצעות השארת פרטים בטופס בצד ימין (במחשב) או למטה (בסלולרי).