ניקוי חלונות בגובה

ראיתם פעם את האנשים האלו שעושים סנפלינג מגג של בניין כדי לנקות את החלונות שלו? אם כן, בטח חשבתם לעצמכם שמדובר בעבודה קשה ודי מלחיצה, אבל אל דאגה, אתם לא אלו שצריכים לבצע אותה כי אנחנו פה בשבילכם. אצלנו בחברת מבנים אנחנו מבצעים ניקוי חלונות בגובה באמצעות גלישה או כפי שאחרים יקראו לה – ניקוי חלונות בסנפלינג.

איך מנקים חלונות בגובה רב?

מכיוון שיש חלונות שלא ניתן להגיע אליהם ללא תמיכה של ציוד מקצועי או שהחלונות לא מתפרקים וניתנים לנקות מבפנים, יש לבצע את הניקיון באמצעות 2 דרכים – או מתקני הרמה או באמצעות סנפלינג מגג הבניין. בבנייני משרדים או בניינים אחרים הדורשים ניקיון בגובה תבוצע העבודה תוך הקפדה עילאית על בטיחות העובדים שלנו ועל הקפדה בניקיון החלונות שלכם על הצד הטוב ביותר.

ניקיון חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה – מחיר

כמובן שאי אפשר לתת הצעת מחיר מדויקת לניקוי חלונות בגובה מהסיבה הפשוטה – כמות העבודה, מס' העובדים הנדרשים, הכלים השונים בהם מבצעים את העבודה, תדירות העבודה ובאופן כללי מגוון רחב של פרמטרים שונים משפעיים על המחיר. נוכל לתת לכם הצעת מחיר אם תרימו אלינו טלפון ונקבע פגישה.

למה לבחור בנו?

אתם באמת שואלים למה לבחור בנו לניקוי חלונות בגובה? קודם כל, כבר הגעתם לפה, לא תרימו טלפון לברר פרטים? מלבד זה, יש עוד כמה סיבות.

  • בטיחות – בעבודה מסוג זה חשוב להקפיד על הבטיחות וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. חשוב לנו לשמור על ביטחון העובדים שלנו ואנחנו יודעים שגם לכם חשוב, אז אין מה לדאוג בעניין הזה.
  • הניסיון – חברת מבנים קיימת כבר למעלה מ-10 שנים ובמשך השנים היא ביצעה מס' רב של עבודות ללקוחות רבים. אנחנו יודעים איך לעשות את העבודה – ואיך לעשות אותה טוב.
  • איכות – אנחנו מקפידים לא רק על איכות עבודה גבוהה אלא גם על איכות הציוד שאנחנו משתמשים בו וכמובן על איכות החומרים שיהיו ידידותיים לסביבה ולסוג החלונות אותם מנקים.

אם יש לכם שאלות בנוגע לאופן ביצוע העבודה, המחיר או כל דבר אחר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.