ניקיון בתים בחולון

משרדי החברה שלנו ממוקמים בחולון ולכן יש לנו מקום מיוחד בלב השמור לעיר המדהימה הזו. עסקים, מוסדות וכמובן בתי מגורים ודירות בחולון מנוקים על ידינו באופן יום-יומי בצורה הטובה ביותר ואנחנו עושים זאת באהבה יתרה. כשאתם מנקים מקום כאילו הוא הבית שלכם אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאה תהיה הטובה ביותר!

אנחנו בחברת מבנים, ניהול ניקיון ואחזקה מבצעים שירותי ניקיון בתים ובניינים פרטיים בחולון עבור לקוחות רבים תושבי העיר. אנחנו מבצעים את עבודות הניקיון באופן קבוע לפי תכנית עבודה שנקבעה מראש או מבצעים עבודות ניקיון נקודתיות באופן חד פעמי כמו מקרים של ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון לפני אירועים או אפילו את נקיונות הפסח שזקוקים להקפדה יתרה.

ניקיון בתי מגורים בחולון

בנוסף לכך, בנייני מגורים רבים שרוצים להתנהל בצורה נכונה באופן כללי בכל הקשור לתחזוקת הבניין פונים אלינו על מנת שננהל את הבניין עבורם במקום ועד הבית. ועדי הבתים הפכו להיות מושג ישן שכבר אין לו טעם, אנשים מעדיפים להפקיד את הכל אצל חברה מקצועית במקום להכניס את עצמם לדאגות וטרחות. חברות ניהול ועד בית (כמונו) מבצעות את העבודה החל מא' ועד ת'. אנחנו אחראיים לביקורות תקינות של הבניין, לאיסוף כספים, לתיקון נזקים ותקלות וכמובן לניקיון הבניין, הן בתוכו – בחדר המדרגות, במסדרונות – והן מחוץ לבניין – בגינה, ברחבת הכניסה… הכל בהתאם למה שנקבע מראש ולשביעות רצון הדיירים.

ניקיון בתים פרטיים בחולון

בנוסף לכך, לא רק בנייני מגורים זקוקים לשירותי ניקיון. אנשים פרטיים שאין להם זמן לנקות את הבית שלהם ומודעים לחשיבות הרבה של הניקיון פונים אלינו על מנת לקבוע ימים ושעות בהם יגיעו אליהם הביתה עובדי ניקיון. כל העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, עם ביטוח ואחריות מצידינו וכתושבי העיר חולון אתם יודעים שיש על מי לסמוך.