ניקיון מוסדות ציבוריים

מוסד ציבורי הינו גוף או ארגון שנועד לשמש את הציבור ולכן חובה עליו להראות רצינות וייצוגיות. בד"כ במוסדות ציבוריים עוברים ושבים בין עשרות למאות אנשים ביום ועל כן חובה לשים דגש על הניקיון של המוסד. חברת מבנים הינה חברה ותיקה ומקצועית המספקת שירותי ניקיון לארגונים רבים ועסקים פרטיים ואף דואגת עבור ניקיון מוסדות ציבוריים במקומות שונים ברחבי הארץ.

בין הלקוחות שלנו ניתן למצוא :

  • בתי ספר
  • מוסדות תרבות
  • בתי חולים
  • מתנ"סים
  • מבנים ציבוריים
  • משרדי עיריות
  • גני ילדים
  • הוסטלים
  • בתי אבות
  • ועוד

אנו מקפידים להעמיד לרשות לקוחותינו פיקוח ובקרה מתמדת של הנהלת החברה תוך כדי שליטה מלאה על הנעשה אצל כל לקוח על ידי מנהלי עבודה מיומנים וזמינים בשטח. בנוסף, על מנת להראות ייצוגיות ורשמיות כפי שמתבקש ממוסד ציבור, עובדי החברה יופיעו לעבודה בצורה אסתטית על ידי תלבושת אחידה של החברה.

השירותים שלנו מותאמים הן לפי סוג המוסד והן לפי דרישת הלקוח. שירותינו כוללים טאטוא החצר, ניגוב שולחנות כיתות הלימוד או שולחנות המשרדים, ניקוי ויטרינות כניסה לבניין, ניקוי מעלית על ידי חומרים מתאימים, ניקוי וחיטוי יומיומי חדרי שירותים, שטיפת פרוזדורים בכל קומה, שטיפת מדרגות, ניקוי אבק בחדרי מחשבים (מסכים, מקלדות), ניקוי חלונות, חיטוי כיורים והדחת כלים.

על חשיבות הניקיון במוסדות ציבוריים

מוסדות ציבוריים הם הפנים של המדינה. מוסדות הציבור השונים מהווים דוגמא ומופת לכל אזרחי המדינה, לכן חשוב להקפיד על הניקיון בהם. כאשר מוסד ציבורי הוא לא נקי לאנשים לא יהיה נעים להיות בו ואף ישנם מקרים בהם המראה והרושם שאותו יוצר המוסד גוררים את ההתנהגות של האנשים המבקרים בו. אנשים שנמצאים במוסד ציבורי נקי יתנהגו בצורה מכובדת יותר מאשר במוסד ציבורי מלוכלך שנותן רושם לא מקצועי ואפילו רושם רע. כאשר אנחנו שומרים על הניקיון של המוסד הציבורי אנחנו מעבירים לציבור מסר שהמוסד הוא מקום מכובד ושיש להתנהג בו בהתאם. בהתאם לכך, את רוב מוסדות הציבור מנקות חברות ניקיון מקצועיות ובעלות מוניטין. הן אחראיות על הניקיון של המוסד ועל כל החדרים שבו מחדרי קבלת הקהל ועד המשרדים וחדרי השירותים.

ניקיון מוסדות ציבוריים

שירותי ניקיון למשרדים ציבוריים

כמו שחשוב שמוסדות ציבוריים יהיו נקיים כך גם חשוב שמשרדים שמשרתים את כלל הציבור יהיו נקיים. בין המשרדים הציבוריים תמצאו משרדים כמו משרדי ביטוח לאומי, משרדי רישוי, משרדי פנים וגם קופות חולים ובנקים. רוב המשרדים הציבוריים שומרים על רמה גבוהה מאוד של ניקיון ואסתטיקה, הם עושים זאת מתוך הבנת החשיבות של הניקיון כערך. בהחלט ניתן לומר שניקיון הוא ערך מהסיבה שניקיון זה אחד הדברים שמבדלים בין האדם לחיה ובין אדם מתורבת לאדם לא מתורבת. הניקיון חשוב גם מבחינת ההיגיינה, כאשר משרד או חלל ציבורי לא נקיים אז יש סיכוי גדול יותר שאנשים ידבקו בהם במחלות. כמה שהחלל בו אנחנו נמצאים נקי יותר וסטרילי כך יותר בטוח ונעים להיות בו מבחינה בריאותית.

חברתנו מתמחה במתן פתרונות שירותי ניקיון למשרדים / מוסדות ציבוריים ברחבי הארץ