שירותי ניקיון לבתי ספר

מבין כל מוסדות הציבור תמיד שמנו לב למוסדות החינוך ולניקיון בהן, כבר מאז שהיינו קטנים היינו מרימים את הכסאות על השולחן כדי שצוות הניקיון יוכל לנקות את הכיתות ביותר קלות והיינו שמחים לראות כל הזמן את המסדרונות והשירותים נקיים ומצוחצחים גם כשהתלמידים לא בדיוק היו שומרים על הסדר והניקיון.

כשזה נוגע לבית ספר, חשוב מאוד להקפיד על ניקיון ייסודי, בבית הספר עוברים מאות תלמידים, מורים, אנשי חינוך, הורים ועוד אנשים רבים שמבחינים בקלות כשהמקום מסודר או מבולגן ורואים טוב מאוד כשמקום מסוים מלוכלך או שיש בו ריח לא נעים. כמות האנשים הגדולה לא רק מבחינה בחוסר הניקיון אלא גם יוצרת אותו, כשאנשים רבים נמצאים במקום כל כך הרבה זמן הפחים מתמלאים יותר מהר, הרצפה צוברת בוץ ושקיות אוכל ריקות מוצאות את דרכן לרצפה בדרך פלא.

שירותי ניקיון לבתי ספר

עובדי ניקיון לבית הספר זה הפיתרון המושלם ביותר לניקיון בתי הספר, אבל למה לשכור עובדי ניקיון באופן פרטי לבית הספר כשאפשר לשכור את שירותיה של חברת ניקיון המספקת שירותי ניקיון לבתי ספר? במקום להעסיק עובדים באופן פרטי פונים לחברת ניקיון מקצועית שכבר הכשירה עובדי ניקיון בצורה הטובה ביותר והיא מעניקה להם את הכלים והחומרים לניקיון בית הספר.

עובדי הניקיון יגיעו לעבודה מדי יום בשעות שנקבעו, בין אם זה מוקדם בבוקר לפני שהתלמידים הגיעו ובין אם אחה"צ ובערב כשכולם כבר התפזרו לבתיהם – וכמובן שאפשר גם באמצע.

אילו שירותי ניקיון ניתנים לבית הספר?

עובדי הניקיון יבצעו את עבודתם ביסודיות ויהיו אחראיים בין היתר על

  • שטיפה וניקיון של הכיתות
  • ניקיון המסדרונות, חדר המורים והמשרדים
  • ניקיון של כל חדר וחדר בבית הספר וגם כאלו הנוטים לעתים להזנחה כמו המקלט וכו'
  • ניקיון חדרי השירותים
  • ניקיון כלל שטח בית הספר
  • ריקון פחים בתוך הבניינים ובחוץ
  • ניקיון חלונות
  • ועוד…

כמובן כל אלו לאחר תיאום מראש של העבודות בבית הספר, זה אומר שאם יש לכם כבר גנן קבוע אז תוכלו לתאם זאת מראש וההבדל במחיר יהיה בהתאם או אולי אם תרצו עבודות נוספות מעבר לניקיון הבסיסי.

ניקיון בתי ספר צריכים להיות בראש מעייניכם. אין שום סיבה שעדיין תתלבטו, אם אתם קוראים את  השורות האלו סימן שאתם צריכים עובדי ניקיון לבית הספר שעליו אתם אחראיים, בקשו הצעת מחיר לניקיון דרך הטופס המיוחד שלנו ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת!