שירותי ניקיון לוועדי בתים

שירותי ניקיון לוועדי בתים – יתרונות

בכל בית דירות משותף יש ועד בית אשר אחראי על הניקיון של החלל המשותף. ישנן הרבה חברות ניקיון מספקות שירותי ניקיון לוועדי הבית ולשירותים אלו יש מספר יתרונות. היתרון הגדול ביותר של חברות הניקיון הוא שהן עובדות ביעילות רבה ובמקצועיות בגלל הוותק הרב והניסיון שיש להן בתחום. יתרון נוסף הוא שכשאר חברת ניקיון חיצונית אחראית על ניקיון החלל המשותף כמו חדר המדרגות או הגינה, החברה החיצונית מורידה מהדיירים את האחריות. היא מורידה מאתנו אחריות על האחזקה ועל הניקיון כי למעשה חברת הניקיון היא האחראי בשטח לניקיון בין היתר.

מומלץ מאוד לפנות לחברת ניקיון ולא למנקה פרטי כי לחברות ניקיון יש יתרונות רבים על פני עובד פרטי. מלבד זה שאפשר לשכור את שירותיה של חברת ניקיון בעלת רישיון, וותיקה ומקצועית, כשאנחנו מעסיקים מנקה פרטי, אנחנו לא תמיד יודעים מי הוא או מה הכשרתו שאנחנו מכניסים לבניין שלנו, בעוד שבחברות ניקיון יש יותר ודאות לגבי ההכשרה, הדאגה לציוד המתאים ומתן התנאים להם זכאי העובד.

שירותי ניקיון לוועדי בתים

בין שירותי ניקיון למשרדים ושירותי ניקיון לוועדי בתים

בעקרון שירותי ניקיון למשרדים ושירותי ניקיון לוועדי בתים הם דומים מאוד. שירותי ניקיון דורשים מהמנקים להיות מאוד יסודיים, חרוצים ויסודיים במהלך העבודה והדאגה לבניין וכך גם בעבודת ניהול ועד הבית. כאשר מנקים משרד או בניין משותף בדרך כלל עיקר העבודה הוא בניקיון הרצפה ובניקיון האבק.

הצורך הגדול ביותר של וועדי בתים בכל מה שנוגע לניקיון הוא ניקיון של חדר המדרגות. חדר המדרגות הוא החדר שכולם עוברים בו בכניסה לבניין ובדרך לדירות. בנוסף לחדר המדרגות, חשוב לדאוג גם לנקיונו של המקפט. צריך להקפיד שהמקלט יהיה נקי ומטופח וגם ערוך בצורה טובה מבחינת אחזקה, על כל מקרה שלא יבוא, במיוחד במדינה כמו שלנו.

בנוסף, באופן טבעי, כאשר החללים המשותפים בבניין נקיים ומסודרים אז ערך הדירה שלנו עולה. אף אחד לא ירצה לגור בבניין עם חדר מדרגות מלוכל וכך גם להיפך, כשבאים לראות בניין והוא מטופח ומושקע אנשים ירצו יותר לגור במקום כזה. בסופו של דבר, זה אינטרס של כולם לשכור שירותי ניקיון והתוצאה תהיה שהבניין יהיה נקי מלכלוך והראש נקי מדאגות.